Akimirkos iš „Pakruojo Vilties“ neįgaliųjų dienos minėjimo

Parkuojo vilties neigaliuju dienos minėjimasGruodžio 1-osios rytas visus pasveikino stebuklingomis snaigėmis iš dangaus. Bendrijos “Pakruojo viltis” nariai rinkosi į Pakruojo kultūros namus, kur vyko renginys, skirtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti. Tai tradicinis jau  14-tą kartą vykstantis  renginys, į būrį sukviečiantis visas Pakruojo rajono neįgaliųjų organizacijas ir socialines įstaigas.

Pirmoji renginio dalis bendrijos “Pakruojo viltis” nariams kėlė daugiausiai emocijų, malonaus jaudulio bei motyvuojančio azarto mat “viltiečiai” turėjo galimybę dalyvauti mugėje kaip pardavėjai.  Darbelius pradėjome ruošti nuo vasaros pabaigos. Visi vieningai teigė, kad reikia kruopštumo, laiko ir meilės darant kiekvieną darbelį. Prekiavome papuošalais, paveikslėliais ant drobės, kalėdinėmis dekoracijomis bei atvirukais. Kiekvienas darbelis padarytas su didele meile, pačių rankomis, tapo nevienam pirkėjui dovana kurią galės padovanoti artimiesiems. Smagiausia, kad prekyba pavyko labai gerai – darbelių parkeliavusių į bendriją liko vos keli.

Jausdami malonų nuovargį sulaukėme ir antrosios renginio dalies – šventinio koncerto. Šuo-kiemsargis, elniukas ir baltoji meška ieškojo dingusio Kalėdų senelio tarp žiūrovų, o besmegenis su savo kolega pingvinu – scenoje. Stebėjome pasakiškus įvairių organizacijų pasirodymus.

Renginio metu buvo atidaryta  šypsenų paroda „Su šypsena gyventi gera“. Idėjos autorė ir sumanytoja Vaiva Bilevičiūtė. Parodą parengė Vika Anulienė. Ši paroda atidaryta Kaune, dabar „apsistojo“ Pakruojyje. Bendrijos “Pakruojo viltis” nariai turėjo garbės prisidėti prie parodos parengimo.

Šventinė nuotaika persikėlė su dideliu draugų buriu į mūsų bendrijos kabinetą, kur prie puodelio arbatos dalijomės įspūdžiais.

Džiugu, kad minint Tarptautinę žmonių su negalią dieną rajono neįgalieji turi galimybę ir parodyti savo sugebėjimus scenoje, ir pasidalinti sukurtais darbeliais.

Soc. Darbuotoja Justina Juškaitė