Informacija dėl stovyklos!

VALIO!!!  „VILTIES“ STOVYKLA ĮVYKS !!! VĖL SUSITIKSIME PRIE JŪROS !!! 

Šią vasarą, liepos 13–22 dienomis, kaip ir buvo skelbta „Vilties“ elektroninėje erdvėje ir šių metų „Vilties“  žurnalo pirmame numeryje, bendrija jau trisdešimt pirmąjį kartą rengia savarankiško gyvenimo įgūdžių stovyklą pajūryje, kad galėtume ir vėl sutelkti gretas, pajusti vienijančią bendrystės galią, pasidžiaugti vieni kitų laimėjimais.

Atsižvelgdama į nepalankią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) epideminę situaciją, „Pasakos“ administracija ir stovyklos organizatoriai vykdys visas Sveikatos ministerijos rekomendacijas „Dėl vaikų poilsio stovyklų edukacinių programų organizavimo karantino metu”.

Stovyklautojams, turintiems intelekto negalią, pajūryje (stovyklavietė „Pasaka“, Giruliai, Kukuliškiai) bus sudarytos visos sąlygos įtvirtinti turimus ir lavinti naujus įgūdžius, atskleisti savo meninius gebėjimus, stiprinti sveikatą, o jų šeimos nariams: tėvams, globėjams, broliams ir sesėms – ilsėtis, dalyvauti savipagalbos ir psichologinės pagalbos grupių darbe.

Norintieji vykti į stovyklą turi iki birželio 20 dienos pateikti šiuos dokumentus:
1. užpildytą prašymą ir dalyvio anketą (privaloma);
2. neįgaliojo pažymėjimo kopiją (privaloma);
3. įstaigos, kurią lanko neįgalus asmuo, socialinio darbuotojo arba nevyriausybinės organizacijos rekomendaciją.

Dalyvio prašymas

Dalyvio anketa

Minėtus dokumentus galite pateikti šiais būdais:
1. siųsti paštu (Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“, Kareivių g. 2C, LT-08221 Vilnius);
2. elektroniniu paštu regina@viltis.lt (tik geros kokybės skenuotas ar nufotografuotas dokumentų kopijas);
3. pristatyti į organizacijos būstinę (adresas toks pat kaip ir siunčiant paštu).

PASTABA: pildydami prašymus būtinai nurodykite tikslų gyvenamosios vietos adresą, naudojamą telefono numerį ir el. pašto adresą, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti ir pateikti informaciją, susijusią su stovykla, kelialapių apmokėjimu ir kt.

DĖMESIO: 10-ties dienų kelialapio kaina vienam asmeniui – 230 eurai. Neįgaliajam ir vienam jį lydinčiam asmeniui suteikiama 20 proc. nuolaida. Kelialapio kaina su nuolaida – 184 eurų.

Norite tapti savanoriu? Jums reikia užpildyti savanorio anketą ir išsiųsti ją el. paštu teisininkas@viltis.lt Savanorių mokymai vyks birželio 12 ir 17 dienomis nuotoliniu būdu per ZOOM programą.

Savanorio anketa

Dar sykį primename, kad prašymų laukiame iki birželio 20 dienos!

IKI SUSITIKIMO STOVYKLOJE!