Vėl kviečia stovykla!!!

Šią vasarą, liepos 15–26 dienomis „Vilties“ bendrija jau 30-tuosius metus rengia savarankiško gyvenimo įgūdžių stovyklą pajūryje kad susitelktume, pajustume vienijančią bendrystės galią, pasidžiaugtume vieni kitų laimėjimais.

Stovyklautojams, turintiems intelekto negalią, pajūryje (stovyklavietė „Pasaka“, Giruliai, Kukuliškiai), bus sudarytos visos sąlygos įtvirtinti turimus ir lavinti naujus įgūdžius, atskleisti savo meninius gebėjimus, stiprinti sveikatą, o jų šeimos nariams: tėvams, globėjams, broliams ir sesėms – ilsėtis, dalyvauti savigalbos ir psichologinės pagalbos grupių darbe.

Norintieji vykti į stovyklą turi iki birželio 15 dienos pateikti šiuos dokumentus: užpildytą Prašymą ir Dalyvio anketą (juos rasite interneto svetainėje www.viltis.lt ir socialinio tinklapio Facebook bendrijos „Viltis“ profilyje https://www.facebook.com/bendrijaViltis), neįgaliojo pažymėjimo kopiją; įstaigos, kurią lanko neįgalus asmuo, socialinio darbuotojo arba nevyriausybinės organizacijos rekomendaciją.

Minėtus dokumentus galite pateikti šiais būdais: siųsti paštu (Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“, Kareivių g. 2C, LT-08221 Vilnius) arba elektroniniu paštu info@viltis.lt (tik geros kokybės skenuotos ar nufotografuotos dokumentų kopijas) arba pristatyti į organizacijos būstinę (adresas toks pat kaip ir siunčiant paštu).

PASTABA: pildydami prašymus būtinai nurodykite tikslų gyvenamosios vietos adresą, naudojamą telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti ir pateikti informaciją, susijusią su stovykla, kelialapių apmokėjimu ir kt.

DĖMESIO: 12-os dienų kelialapio kaina vienam asmeniui – 228 eurų. Neįgaliajam ir vienam jį lydinčiam asmeniui suteikiama 20 proc. nuolaida. Kelialapio kaina su nuolaida – 182.40 eurų.

Dar sykį primename, kad prašymų laukiame iki birželio 15 dienos!

IKI SUSITIKIMO STOVYKLOJE!

Dalyvio prašymas

Dalyvio anketa

Savanorio anketa