Informacija dėl stovyklos!

Kviečiame prie jūros: ilsėtis, bendrauti, švęsti gyvenimą!!!

Šią vasarą, liepos 12–21 dienomis, „Vilties“ bendrija jau trisdešimt trečią kartą kviečia susitelkti, pajusti vienijančią bendrystės galią, džiaugtis ir dalytis laimėjimais savarankiško gyvenimo įgūdžių stovykloje pajūryje.

Be to, liepos 16 dieną, penktadienį, būtent šioje stovykloje vyks renginys „Aš esu“, kuris nuo 2010 metų iki šiol suburdavo bendrijos narius rudenį, minint Tarptautinę neįgaliųjų ir Tarptautinę žmogaus teisių dienas. Tai vis koronaviruso nulemtos permainos. Kviečiame į šį renginį neįgalių ir neturinčių negalios asmenų muzikos, šokio, teatro ir panašios saviraiškos kolektyvus, jų vadovus ir specialistus. Be to, atvežkite savo įstaigų lankytojų rankdarbius, piešinius, kitus dirbinius, mes -stovyklautojai – jais  pasigėrėsime parodoje.

Norintieji vykti į stovyklą ilsėtis ir kolektyvai, nusprendę dalyvauti renginyje „Aš esu“, turi iki birželio 15 dienos pateikti šiuos dokumentus:

  • stovyklautojai – užpildytą PRAŠYMĄ ir DALYVIO ANKETĄ bei  stovyklautojo, turinčio negalią, neįgaliojo pažymėjimo kopijas ir įstaigos, kurią lanko neįgalus asmuo, socialinio darbuotojo arba nevyriausybinės organizacijos rekomendacijos. Dokumentai pateikiami elektroniniu paštu regina@viltis.lt (tik geros kokybės skenuotas ar nufotografuotas dokumentų kopijas)
  • kolektyvai – užpildytą renginio „Aš esu“ DALYVIO PARAIŠKĄ. Ji pateikiama elektroniniu paštu janinabut@viltis.lt
  • Prašymas: pagal galimybes pridėti skiepų knygelę ar pažymą, kad persirgote COVID-19

„Aš esu“ dalyvių sąrašas „Aš esu“ dalyvio paraiška

Stovyklos dalyvio prašymas Stovyklos dalyvio anketa

Dokumentus galima siųsti paštu Bbendrija „Viltis“, Kareivių g. 2C, LT-08221 Vilnius) arba pristatyti į organizacijos būstinę (adresas toks pat kaip ir siunčiant paštu).

PASTABA: pildydami prašymus būtinai nurodykite tikslų gyvenamosios vietos adresą, naudojamą telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, kuriais būtų galima su Jumis susisiekti ir pateikti informaciją, susijusią su stovykla, kelialapių apmokėjimu ir kt.

DĖMESIO: dešimties dienų kelialapio kaina vienam asmeniui – ir neįgaliajam, ir lydinčiajam – 230 eurų. Nuolaidų NĖRA.

Norite tapti savanoriu? Jums reikia užpildyti anketą ir išsiųsti ją el. paštu teisininkas@viltis.lt

Savanorio anketa

Prašymų ir anketų, taip pat renginio „Aš esu“ dalyvių paraiškų laukiame iki birželio 15 dienos!

IKI SUSITIKIMO STOVYKLOJE IR RENGINYJE „AŠ ESU“!

TIKĖKIMĖS, KAD KORONAVIRUSAS MUMS NESUTRUKDYS!

Žurnalo rengėjų informacija