Naujas žurnalo numeris

Gerb. žurnalo „Viltis“ prenumeratoriai, skaitytojai, įstaigų ir tarnybų kolektyvai, jau parengtas žurnalo „Viltis’“ „rudeninis“ – 3-asis numeris, kelių dienų bėgyje bus atspausdintas ir išplatintas.  

Jame labai daug įspūdžių, nuotraukų iš praėjusios vasaros: „30-ąją „Vilties“ vasarą prisimenant“; „Lipdau pasaulį ir save – apie Prūdiškių socialinės globos namuose vykdytą socialinio meno projektą; „Mūsų neužmirštama vasara Pakruojyje“; „Tikrasis grožis – nematomas“ – apie Panevėžio jaunuolių dienos centro vykdytą projektą, kurio metu  pažvelgta į negalią kitu kampu, padėti jos paliestiems jaunuoliams atsiskleisti, įgauti pasitikėjimo savimi ir kitiems.

Bendrijos „Viltis“ asociacijos vadovė vedamajame straipsnyje primena, kad artėja bendrijos rinkiminė ataskaitinė konferencija, kad rinksime naują respublikinę taryba, kad keičiasi kartos, keičiasi žmonės, kad reikia negailinčių laiko rimtiems ir ne visada dėkingiems darbams, matančių ne tik savo vaiką, bet pasižyminčiu ir platesniu požiūriu.

Tęsiame Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro pedagogų parengtų metodinių rekomendacijų, skirtų vaikų, turinčių sunkią kompleksinę negalią, ugdymui, pristatymą, kaip išmokyti skirti kvapus ir skonius, o kaip lavinti smulkiąją motoriką.

Gerb. žurnalo Skaitytojai, laukiame atsiliepimų, pasiūlymų, naujų temų. Sėkmės Jūsų darbuose ir siekiuose. Žurnalo rengėjai.