Pristatome vaizdo klipą

Proto negalią turintys asmenys vis dar yra atskirti nuo visuomenės dėl nepritaikytos aplinkos, neišvystyto pagalbos tinklo, paslaugų neprieinamumo. Lietuvoje jau teikiamos ES investicijų finansuojamos naujo tipo bendruomeninės paslaugos sutrikusio intelekto asmenims BET kol kas tai tik bandomieji projektai ir apima tik keletą Lietuvos regionų, o paslaugos gavėjų skaičius labai mažas…
Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ vykdo projektą „ES investicijų vaidmuo gerinant sutrikusio intelekto asmenų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę“, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.
Projekto tikslas – ugdyti visuomenės suvokimą, kad sutrikusio intelekto asmenys yra pilnaverčiai visuomenės nariai.
Projekto įgyvendinimo metu buvo organizuojamos bendruomeninės supervizijos, kūrybinės dirbtuvės bei sukurtas vaizdo klipas apie ES investicijų vaidmenį gerinant sutrikusio intelekto asmenų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę, atskleidžiant sutrikusio intelekto asmenų lygiateisiškumo principus.
Kviečiame mėgautis ir dalintis!

Ačiū Paulius Juodišius už pastangas ir meilę perteikti tai, ko labiausiai reikia sutrikusio intelekto asmenims ir jų šeimos nariams. Ačiū visiems projekto dalyviams, piešinių kūrėjams, specialistams, projekto komandai, Lietuvos savivaldybių atstovams už palaikymą ir dalyvavimą diskusijose.


Vaizdo klipe buvo panaudoti proto negalią turinčių asmenų piešiniai.