Sportuokime ir gyvenkime sveikai!

Šiemet Bendrija „Viltis“ sėkmingai dalyvavo „NATO CHARITY BAZAAR“  organizacijos projektų konkurse. Šios organizacijosparamos dėka bendrija „Viltis“ įrengė sporto salę, kurioje negalią turintys asmenys gali užsiminėti sportine veikla, gauti  reabilitacijos paslaugas ir aktyviai praleisti  laisvalaikį.

NATO CHARITY BAZAAR“ („NATO labdaros turgus“) –  tai ne pelno siekianti  asociacija, oficialiai įregistruota nuo balandžio 2005 m. Organizacijos tikslai:  organizuoti veiklą ir socialinius renginius, siekiant surinkti pinigų labdarai; suburti NATO karinio personalo sutuoktinius ir partnerius, kad būtų puoselėjama draugystė tarptautinėje bendruomenėje.

Istorijos įžvalga: 1967 m. buvo įkurta  NATO tarptautinio karinio štabo (IMS) karininkų žmonų grupė. Šios grupės nariai siekė palengvinti draugystę ir ugdyti šeimos jausmą IMS tarptautinėje bendruomenėje. Po dvejų metų šios moterys iš savo gimtųjų šalių atsivežė unikalių daiktų ir surengė pirmąjį oficialų renginį – unikalių daiktų turgų. Visi uždirbti pinigai  buvo paaukoti fondui „Gelbėkit vaikus“ Londone, Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu „NATO CHARITY BAZAAR“   sudaro savanoriai iš 42 valstybių, o jos nariai atstovauja NATO sąjungininkams ir partneriams už taiką. 

Sulaukėme ir pirmųjų svečių, tai lankytojai iš „Vilniaus Vilties“- Dalia ir Robertas. Jie jau spėjo išbandyti sportinę įrangą: minė dviračius, bėgimo taku mokėsi bėgti taisyklingai ir saugiai, mankštinosi, stiprino nugaros, kojų ir rankų raumenis. Salę aplankė ir LAT-o klientai – Mečislovas su socialine darbuotoja Nijole, Amelija ir Jovita su socialine darbuotoja Rasa. Bendrijos „Viltis“ asocijuoti nariai, darbuotojai, Žirmūnų bendruomenės nariai gali palaikyti ir gerinti savo sveikatą bei prasmingai leisti laisvalaikį. Esame labai dėkingi „NATO CHARITY BAZAAR“ organizacijai už paramą ir rūpestį žmonėmis su negalią.

 Bendrijos „Viltis“ informacija