2014 metai

 

 

 

logo viltis

 URM logo mes10 ESoc fondas

 

 

I. Bendradarbiavimas su ES ir Rytų šalimis

ES ir Rytų šalių bendradarbiavimas ir kartu vykdomi projektai vertingi bei naudingi abiem pusėms.  Naujosios ES šalys pasitikrina, ką sukūrė ir ką reikia dar padaryti, kad pasirinkta kryptis atitiktų žmonių lūkesčius, jos integruojasi į tarptautinę ir nacionalinę teisinę sistemą, numato ateities veiklas. Rytų šalims atsiranda galimybė pritaikyti gerąsias patirtis praktiškai ir išbandyti naujas veiklas. Juolab kad prieš 25 metus sistema buvo vienoda, todėl lengviau suprantamos problemos ir naujų veiklų įgyvendinimo galimybės.

Liepos 18–19 dienomis Giruliuose vyko tarptautinis susitikimas „NVO socialinė partnerystė - bendradarbiavimo su ES ir Rytų šalimis Lietuvos narystės ES 10-mečiui paminėti!“, skirtas Lietuvos narystės dešimtmečio Europos Sąjungoje svarbai paminėti.

URM

 

Šių metų liepos 18 – 19 dienomis, Klaipėdos r., Giruliuose, Kukuliškių km., stovyklavietėje „Pasaka“ vyks tarptautinis renginys „NVO socialinė partnerystė – bendradarbiavimo su ES ir Rytų šalimis Lietuvos narystės 10–mečiui paminėti“ - skirtas Lietuvos narystės dešimtmečio Europos Sąjungoje progai.

LT ir ES 

LAT PROJEKTAS - PAGALBA IR NEVARŽOMA LAISVĖ SUTRIKUSIO INTELEKTO ASMENŲ ŠEIMOMS